OP Silent Hill/Brasov - 25-27 Noiembrie 2011

Aici se anunta toate evenimentele noi din Brasov si imprejurimi
Forum rules
Inainte de a anunta un meci, va rog sa folositi un sablon pentru primul anunt.
Pentru participare la un meci/eveniment va rugam sa cititi regulile de participare
PALA
BAT - ECHIPA

Re: OP Silent Hill/Brasov - 25-27 Noiembrie 2011

Postby PALA » 11 Nov 2011, 14:45

Hai ca nu te luam la 11 m,numai ca noi astia nu te cunoastem,nu avem de unde sa stim ca ai jucat,numai ca nu ai facut-o cu noi,ce a fost odata a fost acuma sunt alti oameni,este un club,in care sunt acesti oameni exista o echipa a orasului in care sunt anumiti oameni,noi suntem bucurosi chiar incantati ca mai vin jucatori noi si pe multi ii luam sub aripa noastra,ne devin prieteni chiar foarte buni,eu unul mi-am facut o gramada cu,care ma intalnesc,bem o bere,discutam,facem caterinca,asta inafara orelor sau zilelor de joc,cand o sa ajungi sa ne cunosti ai sa vezi ca suntem baieti de gasca.
WHO'S MY DADDY ??.....RUSSELL !!

Image

PALA
BAT - ECHIPA

Postby PALA » 11 Nov 2011, 17:05

Toti care au dorit sa vina,au avut jocuri inainte,sa vedem ce face in teren,cum se comporta,daca e fairplay,am mai lua noi teapa odata cu un jucator si nu am vrea sa o mai luam odata,de asta suntem mai rigurosi,sa spunem,in a merge cu cineva,la un event faci parte dintr-un club,echipa,daca faci ceva aiurea sau habar nu ai ce sa faci,ghici cine pica in dizgratie?

Image

chelu
BAT - ECHIPA
Replici airsoft si echipament: Inca nu am...dar intentionez sa-mi cumpar

Postby chelu » 11 Nov 2011, 17:11

Yce_206, hai sa facem altfel. Vii duminica asta la meci la Reci? Daca da, vom vorbi mai multe acolo. Daca Croker e deacord sa vii si tu sub aripa BAT, nu-ti ramane decat ca pana la event sa te inscrii in club (pentru asta se completeaza o cerere si se plateste o taxa), sa-ti faci rost de echipament camuflaj DESERT plus o replica de airsoft care sa respecte regulamentul si care sa fie proprietate personala. Ar mai trebui sa ai o vesta, un pistol ca side-arm (dar nu DESERT EAGLE ca ala trage puternic), incarcatoare mid-cap, statie de emisie-receptie. Foarte simplu!
Totusi, asa vei face parte doar din CLUBUL BAT, pentru a intra in ECHIPA BAT e deja alta treaba. Acolo nici daca zice Croker DA, personal nu voi fi de acord pana nu te vad eu la jocuri, etc etc. Nu am nimic cu tine, incerc sa ma fac prieten cu toti. Chiar daca ai mai jucat airsoft in trecut, intre timp s-au schimbat un pic lucrurile. Poti sa-l intrebi si pe Croker.

Altfel, ti-am mai spus, poti participa la event dar ca jucator independent!
Image
Image
Image

PALA
BAT - ECHIPA

Postby PALA » 11 Nov 2011, 17:16

In concluzie,exista un regulament al clubului,daca intrunesti tot ce scrie acolo,noi suntem bucurosi sa te avem langa noi.Uite intreaba-l pe VIO-BV,el cred ca avut cea mai mare accensiune,adica a intrat cel mai repede in echipa,dar...a avut jocuri la activ,tinuta,replica,sidearm si acuma e unul din oamenii de baza.

Image

PALA
BAT - ECHIPA

Postby PALA » 12 Nov 2011, 10:29

Normal,noi nu iti spunem tie ce sa faci,poti merge oriunde daca esti primit ca independent,poti sa vi maine la Reci,asa o sa ne cunoastem,o sa jucam.

Image

chelu
BAT - ECHIPA
Replici airsoft si echipament: Inca nu am...dar intentionez sa-mi cumpar

Postby chelu » 12 Nov 2011, 10:58

Yce_206, uite aici datele de contact ale organizatorilor:

Persoane contact Regimentul 1 Airsoft:
Ionut Epure: 0722.212.716, mail: as.reg1airsoft@gmail.com
Vlad Nistor: 0767.452.789, mail: vlad.nistor.1969@gmail.com
Image