Surpriza

Orice discutie ce se tine la o cafea
Mihai1
Lieutenant
Replici airsoft si echipament: M4A1 JG

Surpriza

Postby Mihai1 » 09 Jan 2013, 20:51

Salut baieti!

A trecut foarte mult timp de cand nu am mai ajuns la un meci de airsoft cu voi, pare ca timpul nu a fost suficient si imi pare tare rau pentru asta. Oricat de mult mi-ar place sa ajung, ma tem ca nu voi putea nici in perioada care urmeaza. Mi-am dat seama ca replica mea a stat mai mult pe bara decat in jocuri si e momentul sa schimbam asta.
As vrea sa o donez clubului, in speranta ca va prinde jocuri mai multe si o veti folosi cu placere. Pana acolo, ar mai fi doar 2 pasi. In primul rand replica este la Florin, care nu stiu daca s-a ocupat de ea sau nu. Aceasta trebuia desfacuta. In mare parte replica este in stare buna, are cel mult 30 meciuri insa a suferit cateva modificari. Gearboxul a fost schimbat, desfacut apoi a mai facut cateva probleme.
Restul ar trebui sa functioneze perfect. Este vorba de un M4A1 full metal (Jing Gong, daca imi amintesc bine).

Cei care se pot ocupa, in numele clubului, ii rog sa ia legatura cu Florin pentru a prelua replica. Eu nu voi avea timp sa ma ocup. De asemenea, gearbox-ul vechi inca il am, il pot oferi si pe acela pentru piese.

Va salut din nou baieti si distractie placuta in continuare. La un moment dat... voi reveni!

gotcha
Airsofter
Replici airsoft si echipament: SCAR-L
KAC PDW
RPK
MP5
M3
AK Spetsnaz

Side arms:
KJW - G23
WE - M1911 MEU

Re: Surpriza

Postby gotcha » 09 Jan 2013, 21:08

Bafta cu proiectele viitoare!

P.S.
Macar o bere puteai sa ceri pe ea ;-)
Image
Image
"Always ask why. If your instructor cannot explain the context of the problem and its decision points - its time to find a new instructor."

chelu
BAT - ECHIPA
Replici airsoft si echipament: Inca nu am...dar intentionez sa-mi cumpar

Re: Surpriza

Postby chelu » 10 Jan 2013, 07:29

Mihai, in primul rand multumim mult! Iti dorim sa ai mult succes cu noile tale proiecte si sa ne cedem apoi cu bine la jocuri!

O sa vorbesc cu Cipri, sa vedem daca se poate el ocupa de replica sa o repare si apoi iau legatura si cu Florin.

Ps: Gotcha are drepate, macar o bere puteai sa ceri si tu. Te asteptam pe 19.01.2013 la intalnire!
Image
Image
Image

Return to “Discutii la cafea”