Joc la Rasnov

Orice discutie ce se tine la o cafea
FEIN
Captain
Replici airsoft si echipament: nimic momentan

Joc la Rasnov

Postby FEIN » 24 Jul 2012, 19:01

Va salut!
Am auzit ca undeva in Rasnov s-a deschis un loc unde se poate juca airsoft si paintball. Am luat legatura telefonic cu cineva de acolo si mi-au zis ca airsoft nu se mai joaca pentru ca nu exista cerere pentru asa ceva dar in schimb se poate inchiria terenul pentru airsoft pentru o suma modica(nu stiu exact care este aceasta suma).Initial ei au avut si replici pentru inchiriat dar pentru ca nu a existat cereri si...dupa cate am inteles a fost si un incident neplacut cand o bila a trecut mai departe de piele...au hotarat sa nu se mai ocupe de asa ceva si au ramas numai la paintball.(probabil au venit la joc oameni neexperimentati si care au vazut multe filme de actiune) Va intreb pe voi, daca stie cineva unde este acest teren si daca pe viitor putem sa mergem acolo sa jucam.In caz de aveti mai multe detalii despre asa ceva va rog sa le postati. De asemenea daca sunteti de accord sa mergem acolo sa jucam, putem incepe demersurile pentru inchirierea acestui teren.
Astept raspunsurile voastre!
O zi buna!

gotcha
Airsofter
Replici airsoft si echipament: SCAR-L
KAC PDW
RPK
MP5
M3
AK Spetsnaz

Side arms:
KJW - G23
WE - M1911 MEU

Re: Joc la Rasnov

Postby gotcha » 24 Jul 2012, 21:27

A fost un anunt la noi la sectiunea terenuri, dar din cauza ca era spatiul mic nu se merita sa se joace. Era ceva de genul 60 m pe 20 ...
La distantele la care imi inchipui ca trageau aia e clar cum de au ajuns bile sub piele...
http://www.paintball-rasnov.ro/ ... primul site la goagal search ;) .
Image
Image
"Always ask why. If your instructor cannot explain the context of the problem and its decision points - its time to find a new instructor."

FEIN
Captain
Replici airsoft si echipament: nimic momentan

Postby FEIN » 24 Jul 2012, 21:57

Inteleg...

chelu
BAT - ECHIPA
Replici airsoft si echipament: Inca nu am...dar intentionez sa-mi cumpar

Postby chelu » 25 Jul 2012, 12:52

Mutat la cafenea.