Locatie Sacele

Locatii in care se poate juca
KTA
Major

Locatie Sacele

Postby KTA » 07 Jun 2011, 19:27

Am fost zilele trecute pana in Cheia si pe partea stanga inainte de barajul lacului Sacele am vazut cateva cladiri dezafectate. Cladirile nu mai au acoperis dar peretii sunt intregi: geamuri, usi. Sunt in jur de 4-5 cladiri. posibil sa fi fost niste depozite de cereale. harta nu suporta mai mult de 10 jucatori, parerea mea, dar pt duminicile in care ne strangem putini cred ca merge. Detalii gen: cine raspunde de cladirile respective nu stiu, dar putem afla.
coordonate: 45.586339 lat,25.758738 long
"Am pazit o singura lege!Sa nu ne plecam genunchii niciodata!In fata nimanui!(...)Daca nu mai avem cetati, ne vom bate in ruinele lor!Si cat va mai fi o singura palma de pamant, pe care sa putem sta in picioare, ne vom bate pentru palma aceea!Aceasta-i legea! Singura! Alta nu cunosc!"

T.N.C.
Airsofter
Replici airsoft si echipament: AUG-3G-PRIMARY, DESERT EAGLE-SIDE ARM

Re: Locatie Sacele

Postby T.N.C. » 07 Jun 2011, 19:37

Pai daca tot zici ca poti afla ar fi bine sa te apuci de intrebat si daca ai un rezultat pozitiv anunti urmatorul joc acolo.

alex91
Mercenary
Replici airsoft si echipament: Deocamdata nici una pt ca sunt la inceput dar cu timpul o sa ma inarmez :D

Postby alex91 » 10 Jun 2011, 07:51

Salut
Eu sunt din sacele si stiu locatia despre care se vorbeste...Acolo ereu niste case si erau si populate acum sincer nu stiu daca mai sunt sau nu locuite,singura problema in zona ar fi tiganii care sunt foarte multi :? :?

T.N.C.
Airsofter

Postby T.N.C. » 12 Jun 2011, 21:31

alex91 wrote:singura problema in zona ar fi tiganii care sunt foarte multi :? :?

De tigani am tot avut parte pe unde am mai fost dar am si reusit sa-i husuim de fiecare data. La fel o sa facem si acum. Ideea este sa avem acceptul proprietarului terenului respectiv si inainte de primul joc sa luam legatura si cu politia.

chelu
BAT - ECHIPA
Replici airsoft si echipament: Inca nu am...dar intentionez sa-mi cumpar

Postby chelu » 12 Jun 2011, 22:34

(edit - Croker -RASISTULE) Eventual, ar fi interesant un meci Jandarmerie vs BAT, asta ca sa facem o impresie puternica si sa ii speriem bine pe tigani, sa nu aibe curajul sa vine pe aproape.
Last edited by croker on 03 Apr 2012, 22:38, edited 1 time in total.
Reason: Rasism :))
Image
Image
Image

KTA
Major

Postby KTA » 13 Jun 2011, 07:29

"Am pazit o singura lege!Sa nu ne plecam genunchii niciodata!In fata nimanui!(...)Daca nu mai avem cetati, ne vom bate in ruinele lor!Si cat va mai fi o singura palma de pamant, pe care sa putem sta in picioare, ne vom bate pentru palma aceea!Aceasta-i legea! Singura! Alta nu cunosc!"

T.N.C.
Airsofter

Postby T.N.C. » 13 Jun 2011, 10:26

Pai stiu locatia, la fel si baietii mai vechi de la Fabrica din Ghimbav, la unul dintre Ciucasuri am avut acolo o P.T.. Dar din cate i-mi amintesc era o casa locuita (prima constructie de la stanga) si un gater functional. Este si destul de departe de tigania din garcini ca sa nu avem probleme cu negrii. Asteptam noutati legate de acceptul proprietarilor.

chelu
BAT - ECHIPA

Postby chelu » 14 Jun 2011, 10:12

Am fost eu azi pe la locatia asta. Desi ploua de rupea pamantul, am reusit sa fac si cateva poze. O sa le postez cand ajung acasa. E vorba de vreo 5 cladiri, dispuse in patrat, spatiu liber intre ele, boscheti, iarba, copaci. Nu prea exista pericol de accidentare deoarece nu exista acoperisuri si nu are ce sa ne cada in cap. Nu am vazut nici un gard pe acolo, nu am vazut pe nici un paznic, nu stiu inca a cui e zona ca sa putem vorbi. Ne mai interesam!

LE: am revenit cu poze

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image
Image
Image

croker
Fondator

Postby croker » 03 Apr 2012, 22:39

Teoretic e ok ... acum sa vedem si practic :d
N-am eu treaba cu "TURISTII" !! :))
www.inchirieriairsoft.com
Eu,de cind ma ţîn minte ,mie mio placut bauturile care inşep cu litera Ş
Şî vin,Şî vodka,Şî lichior,Şî bere,Şî coniac,

Şî ..şî restu

chelu
BAT - ECHIPA

Postby chelu » 04 Apr 2012, 06:58

L-am intrebat pe taicamiu care lucreaza in Sacele si stie cam tot ce misca pe acolo, dar din pacate nu a reusit sa-mi furnizeze mai multe informatii cu privire la proprietarul terenului si cladirilor.
Image
Image
Image

Return to “Locatii”