Calea Bucuresti

Locatii in care se poate juca
ciubicu

Calea Bucuresti

Postby ciubicu » 03 Mar 2010, 22:09

Am trecut azi pe Calea Bucuresti si am vazut ca fosta fabrica de arcuri e abandonata.....Ne bagam la o cercetare?

BogMor
BAT - CLUB
Replici airsoft si echipament: Am avut Dboys M14, Galil, Famas, o clona de sniper

Re: Calea Bucuresti

Postby BogMor » 04 Mar 2010, 07:00

Unde-i fabrica mai exact? Da te rog niste repere

ciubicu

Postby ciubicu » 04 Mar 2010, 11:30

Locatia e intre ( aproximativ) reprezentanta Fiat si sensul giratoriu de la fabrica de bere Aurora. Am trecut cu masina ieri si prima parte e cu siguranta abandonata.Poate e un paznic simpatic pe acolo.Din masina pare faina locatia...

cazakstan
Fondator

Postby cazakstan » 04 Mar 2010, 20:20

aia ii apartine inca lui nicolae.eventual trebuie vorbit cu un director daca nu cu el
Image
Image

inteligenta ma urmareste dar.... eu sunt mai rapid ca ea

cojy
CSABv

Postby cojy » 05 Mar 2010, 05:44

daca stii sigur ca ii apartine lui nicolae ... pot sa ma bag sa vorbesc eu cu unul dintre directorii lui ... poate ma ajuta pentru ca imi este client ... doar sa imi confirmi ca ii apartine lui

ciubicu

Postby ciubicu » 06 Mar 2010, 21:48

E fabrica de jenti a ROMAN SA...deci e a lui Nicolae. Daca poti sa arunci o intrebare ar fi super ca de la gard pare faina locatia, plus ca e si ceva nou.

ciubicu

Postby ciubicu » 08 Mar 2010, 18:02

Deci?

cojy
CSABv

Postby cojy » 08 Mar 2010, 20:02

am vorbit astazi cu Valentin Rata ... directorul economic de la roman ... si mi-a zis sa revin maine cu un telefon dupa ce vorbeste cu nicolae ... in principiu ... hotulul tot hot ramane ... el vrea sa discute de o chirie .... samd ... o sa vad maine ce zice .... iar daca e ok ... o sa incerc sa stabilesc o intalnire ... intre el si niste reprezentanti ai airsoft brasov ... va anunt maine

ciubicu

Postby ciubicu » 08 Mar 2010, 20:33

Chirie?...Ce cacanar...Spune-i ca nu face nimeni bani din joaca noastra acolo....Ca doar nu avem firma de team building...In fine.Oare cat vrea? Macar putem merge acolo sa vedem daca merita sa ne deranjam?

cojy
CSABv

Postby cojy » 09 Mar 2010, 13:20

am vorbit astazi cu omul de la Roman , care la randul lui a vorbit cu Nicolae si mi-a zis un ferm "NU" (poate cu chirie) ... si nici de o intalnire nu este vorba pentru ca nu este momentul (are probleme financiare) .... niste parveniti ... o sa mai incerc (am intrebat si de fabrica parasita de la rasnov ... poate o stiti ...romacril ... dar raspunsul a fost acelasi)

ciubicu

Postby ciubicu » 09 Mar 2010, 14:36

Populam o tara plina de idioti....

BogMor
BAT - CLUB
Replici airsoft si echipament: Am avut Dboys M14, Galil, Famas, o clona de sniper

Postby BogMor » 09 Mar 2010, 16:43

ciubicu wrote:Populam o tara plina de idioti....

Ciubicule, ti-a raspuns cojy despre fabrica despre care ai propus tu mai demult. Romacril era. Deci nu se poa

ciubicu

Postby ciubicu » 09 Mar 2010, 19:06

:(

Return to “Locatii”